Спасибі вам, щови на світі є…

Дата: 02.10.2020 10:28

Учителі, як справжні професіонали, прагнуть передати наступному поколінню свої знання, вміння, достукатись до серця дітей і навчити бути Людиною. Їхня робота не закінчується дзвоником з уроку. Вони постійно вкладають найкращі зерна доброти, розвивають  здібності, формують  життєві цінності та наставляють на правильний життєвий шлях. Саме такі вчителі, з великим серцем, працюють у Горобіївському НВК.

Учнівське самоврядуванння школи вирішило привітати своїх вчителів, вчителів пенсіонерів, працівників школи, по новому. Діти запросили всіх на онлайн зустріч в арт-кафе «Зошит у клітиночку», провели гру «Скринька передбачень», та вручили привітання від учнівського колективу.

Дорогі вчителі! Нехай в оселях ваших завжди панує злагода, в серцях - добро, в помислах - мудрість, у засіках - достаток. А нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.