Ми пам’ятаємо

Дата: 28.11.2020 08:42

27 листопада, напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», у Кривошиїнському НВО проходили заходи по вшануванню пам’яті жертв Голодомору

Голодомор – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися сторінки історії, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Класними керівниками проведені тематичні уроки пам’яті, бесіди, відео-урок за темами: «Жнива скорботи» (5-7 класи), «Голодомор 1932-1933. Геноцид украі?нського народу» (8 клас) , і з учнями 9-11 класів був проведений круглий стіл «Моторошні дні в історії українського народу».

Завершився день скорботи виховним заходом для учнів 1-4 класів «Були колись страшні часи». Діти мали змогу почути свідчення очевидців трагедії, озвучених педагогом-організатором Гевчук Т.А. Учні виготовили незабудки – символ Голодомору 1932-1933 рр., які прикріпили на карту України. З історією символу можна було ознайомитися на тематичній стіні «Ми пам’ятаємо».

Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні

Школярі 3 і 4 класів виготовили «Колоски пам’яті», які символізують дев’ять насінинок спасіння.

У вестибюлі школи організовано книжкову виставку, що висвітлює подіі? голодоморів 1921 – 1922 та 1932 – 1933 років.