Організація харчування

Комунікаційна кампанія «Головне – що всередині»: ХАРЧУЙСЯ ТИМ, ЩО РОБИТЬ ТЕБЕ ВИНАХІДЛИВИМ

У межах  інформаційної кампанії "Головне - що всередині", яка реалізується Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з Першою леді України, Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України, для підвищення обізнаності дорослих  і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок розроблені креативні матеріали про важливість правильного харчування, а саме відеоролики: https://drive.google.com/drive/folders/1bEcIqw1sj8BQK-N38rth4aX3acP4LWF5

11:57 04.12.2023

Навчання з підвищення професійної компетенції кухарів

Перед початком навчального року, на базі "Кулінарного хабу" ДПТНЗ "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" було проведено навчання з підвищення професійної компетенції 27 кухарів закладів освіти Сквирської громади. Теоретичні заняття в очному і онлайн форматі проводили викладачі спеціальних предметів: Ірина ГОНЧАРЕНКО, Любов ГРАБОВСЬКА, Євгенія ПРЕКРАСНА-КВІТКА. Практичною роботою в лабораторіях та навчально-практичному центрі разом з кухарями займалися майстри виробничого навчання: Інна ПАДАЛКА, Лариса СОРОКА, Оксана ГОРОХОВА, Денис МИХАЙЛЕНКО.

22:24 25.09.2023

Навчально-методичне консультування кухарів закладів дошкільної освіти, відповідальних за організацію харчування та медичних сестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячого будинку «Надія»

12 серпня 2021 року відповідно до доручення начальника відділу освіти Сквирської міської ради Олександра Заболотного відбулося навчально-методичне консультування кухарів закладів дошкільної освіти, відповідальних за організацію харчування та медичних сестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячого будинку «Надія». Захід провела технолог з організації дитячого харчування відділу освіти Сквирської міської ради Добровольська Зорина.

09:07 13.08.2021

Онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок»

05 квітня 2021 року відбулося онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок». Навчання провела Зорина Добровольська,  технолог дитячого харчування відділу освіти Сквирської міської ради.

14:31 05.04.2021