Відділ освіти Сквирської міської ради

Соціальний захист

Рішення виконавчого комітету Сквирськї міської ради 23.03.2021 № 04/09 «Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів»
(файлів: 1)

Рішення виконавчого комітету Сквирськї міської ради  від 20.01.2021р №20/05 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку "Надія у 2021 році»

Наказ відділу освіти Сквирської міської ради від 20.010 2021 "Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних групнавчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у 2021 році"