Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирський РІРЦ

03 грудня 2019 року працівники інклюзивно-ресурсного центру, ознайомили учнів 4 класу Сквирського НВК з особливістю цього дня та подарували першу інклюзивну книжку –комікс «Друзі 2.0».

08 листопада 2019 року у Сквирському РІРЦ відбувся семінар для вчителів-логопедів району на тему « Моторна алалія» з циклу семінарів про тяжке порушення мовлення «Алалія».

01 листопада 2019 року у Сквирському РІРЦ відбувся семінар для вчителів(вихователів) інклюзивних класів(груп) та асистентів-вчителів (вихователів) на тему «Технології спільного викладання у інклюзивному класі (групі)»

30 жовтня 2019 року фахівці Сквирського РІРЦ відвідали Сквирський академічний ліцей №2 з метою надання методичної допомоги з питань організації інклюзивного навчання. 

25.10.2019 року на базі Сквирського РІРЦ відбувся семінар–тренінг для соціальних педагогів на тему «Профілактика булінгу».  А.Маркова ознайомила присутніх з основними причинами булінгу, формами, соціальною структурою. Багато часу було присвячено практичним завданням.