Сквирський РІРЦ

13 лютого 2020 року вихованці Сквирського ДНЗ №1 «Світанок» завітали до Сквирського РІРЦ із благодійною акцією «Поділись з другом».

24 січня 2020 року, фахівцями Сквирського РІРЦ, а саме практичним психологом, Ярмульською Аліною був проведений семінар для асистентів вчителя(вихователя) на тему : «Сонячні діти. Що нам потрібно про них знати».

19 грудня 2019 року із своїм чарівним мішком подарунків з'явився Миколай у Сквирському РІРЦ, і розпочалося дійство. Веселе та чудове свято повне радості та щасливих облич наших вихованців осяювало святкову залу. Ігри, хороводи та конкурси додавали особливої атмосфери щирого сміху та радості. Святий Миколай подарував дітям смачний і цікавий майстер-клас із розмальовування імбирно-медових пряників.

03 грудня 2019 року працівники інклюзивно-ресурсного центру, ознайомили учнів 4 класу Сквирського НВК з особливістю цього дня та подарували першу інклюзивну книжку –комікс «Друзі 2.0».

08 листопада 2019 року у Сквирському РІРЦ відбувся семінар для вчителів-логопедів району на тему « Моторна алалія» з циклу семінарів про тяжке порушення мовлення «Алалія».

30 жовтня 2019 року фахівці Сквирського РІРЦ відвідали Сквирський академічний ліцей №2 з метою надання методичної допомоги з питань організації інклюзивного навчання.

25.10.2019 року на базі Сквирського РІРЦ відбувся семінар–тренінг для соціальних педагогів на тему «Профілактика булінгу».  А.Маркова ознайомила присутніх з основними причинами булінгу, формами, соціальною структурою. Багато часу було присвячено практичним завданням.