Обдаровані діти

Інформація

про переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021/2022 навчальному році

Структура методичної роботи з розвитку обдарованості та здібностей учнів у Сквирському районі.

Педагогу, який працює з обдарованими дітьми:

Олімпіади

Переможці 2020

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020/2021 н.р.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 н.р.

Список призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2018/2019 н.р.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р.

Список призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017/2018 н.р.

Аналітичні дані:

Кількість призерів  обласних етапів учнівських конкурсів (2012- 2017 р.р.)

КОНКУРСИ

Міжнародний конкурс “Кенгуру” - один з наймасовіших математичних змагань у світі, метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.

Вітаємо учнів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класуГаврищукТаїсію, учня 11 класу Кругляка Назара та вчителя Козлову Ольгу Леонідівну!

Вітаємо учня 8-А класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Даниїла Птушкіна, який став призером  на обласних олімпіадах з математики та біології!  Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури ученицю 11 класу Середу Олександру та вчителя Ярмульську Іванну Володимирівну!

17 січня 2019 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося районне свято, на якому відзначили та привітали обдарованих та талановитих дітей Сквирщини.

22 червня 2018 року в актовій залі Сквирського ліцею відділом освіти Сквирської районної адміністрації проведено районне свято «Таланти твої, Сквирщино!».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2018 «Про підсумки 4-го  (підсумкового) етапу  XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», на підставі рішення журі конкурсу переможцем 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості стала Харитонкіна Ксенія Павлівна,

17 травня 2018 року відбулося офіційне закриття XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців

Середа Олександра виборола 3 місце і нагороду - диплом переможця ІІІ ступеня!

Вітаємо Харитонкіну Ксенію Павлівну, ученицю 10 класу Сквирського ліцею, з перемогою  у ІІІ (обласному) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням!

Вітаємо Середу Олександру Сергіївну, ученицю 10 класу Сквирського ліцею, з перемогою на ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

8 грудня 2017 року в конференц-залі офісу Microsoft-Україна (м. Київ) відбулася перша науково-практична конференція «Цифрові технології освіти-2017».

МАН

Список призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019/2020 н.р.

Список переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сквирського територіального відділення МАН України 2018/2019 н.р

20 грудня 2018 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнськогоконкурсу– захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Список переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сквирського територіального відділення МАН України 2017-2018 н.р

Список призерів І (районного ) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України 2017/2018 н.р.

22 грудня 2017 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся

І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Сквирського територіального відділення.

Нормативна база