Родинне свято "Наш веселий 2-А"

Дата: 23.05.2018 21:35

Учні 2-А класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зі своїм класним керівником Світланою Олександрівною Тутберідзе підготували та провели родинне свято "Наш веселий 2-А", на яке запросили своїх батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок.

Діти підсумували другий рік навчання у школі та показали чого вони навчилися за цей час. Вони декламували вірші та співали пісні про Україну, рідне місто, школу і, звичайно, про свій клас.

Розпочалося свято руханкою "Україна - це ми". Дівчатка показали свою майстерність, виконуючи український та спортивний таночки. А хлопчики зачарували усіх своїм "Гопачком".

І на завершення свята діти показали, що вони дійсно дружні, активні та талановиті, виконавши танцювальну композицію "Кульбабки".

Свято завершилося і залишило багато позитивних емоцій.