День учнівського самоврядування

Дата: 08.10.2018 21:18

05 жовтня 2018 року у Сквирському НВО « ЗОШ І-ІІІст. №5-ДНЗ» відбувся щорічний день учнівського самоврядування.

Ініціативу у свої руки взяли учні 10 класу, які підготували святкову педраду та провели  уроки. У період підготовки до дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма учнями, аби в цей день кожен знав свої функціональні обов’язки. Учителі надали допомогу учням у підготовці та проведенні дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів та проведення інших складових навчально-виховного процесу.

Можна сказати, що десятикласники з поставленими завданнями справилися на відмінно, адже цього дня в школі, як і зазвичай панували злагода, порядок та дисципліна.

Задоволені підростаючою зміною і учителі. Вони відзначили якісну заміну уроків учнями.