День прав.

Дата: 04.06.2018 21:05

04 червня 2018 р. у пришкільному таборі "Веселка" було проведено День прав. Вихованці загонів здійснили заочну подорож у різні часи і різні епохи. Ця захоплива мандрівка була сповнена пригод і таємниць. Крок за кроком діти пізнавали свої права та обов’язки.

Протягом дня пройшов конкурс малюнків на тему «Я маю право». Далі на дітей чекала цікава інформаційно-правова викладка «Кожна дитина має право». Для того, щоб ознайомлення дітей з правами та обов’язками було доступним і цікавими педагог-організатор використала знайомі з дитинства казки.

Казкові персонажі допомогли учням зрозуміти, що буває, коли трапляються різноманітні порушення.

А закінчився день цікавою спортивно програмою.