Тематичне свято «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

Дата: 12.10.2017 20:29

Напередодні свята Покрови, у  Сквирському ДНЗ №1 «Світанок» відбулося  тематичне свято «Ми роду козацького діти, землі української цвіт».

І невипадково, бо в цей день святкується Свято українського козацтва. Любов до свого народу починається із ознайомлення дітей з народними традиціями та звичаями. Тому вихователі усіх вікових груп провели кропітку роботу з вихованцями та батьками.

Розпочалося свято українською піснею «Мій рідний край» на слова Вадима Крищенко, музика Володимира Куртяк у виконанні випускниць дошкільного закладу Фіялко Віри, Надії і Любові.

В ході свята діти декламували чудові вірші, виконували українські пісні та танцювали запальні таночки,  де прославлялася козацька сила, кмітливість і мужність.

Козаки-це діти народу і не цураються свого роду,

Вони свій край прославляють і про щастя усіх людей дбають.

Спасибі вихователю Луценко О.А.  та музичному керівникові Фартушній О.О. за чудове свято, яке допомогло поринути в дні козацтва.

В яку б не пішли ми дорогу, ти слава козацька злітай.

Крокуючи гордо і в ногу, ми славимо рідний наш край