Свята і розваги у ДНЗ №5 «Калинка»

Дата: 02.11.2017 19:23

01.11.2017 року чарівницю осінь вітали вихованці середньої групи ДНЗ.

Під час музичної розваги «Мандри дощових краплинок» діти слухали музику осіннього дощику, грали в музично-ритмічні ігри, співали і весело танцювали. Свято разом з дітьми підготували вихователі Денисюк А.В.,  Алексейцева В.М. та музичний керівник Цегельник Л.В.

31.10.2017 року в різновіковій групі ДНЗ відбувся святковий ранок  «Осіння казка». Щорічне свято осені й урожаю подарувало яскраві емоції та незабутні враження і виконавцям , і глядачам.  Музична розвага «Курчат рахують восени» , яку підготували вихованці групи разом з вихователем Денисюк А.В. і  музичним керівником Цегельник Л.В. , була  динамічна та ще й прикрашена сучасними веселими піснями , таночками, іграми.