Розпочав роботу ліцейний мовний табір “Rainbow”

Дата: 27.05.2019 18:41

27 травня 2019 року розпочав роботу ліцейний мовний табір “Rainbow”. День відкриття табірної зміни видався надзвичайно теплим і сонячним. Для створення чудового настрою розпочали день ранковою зарядкою, яку провела волонтер Корпусу Миру США в Україні Miss Albright. Під час відкриття табору три загони представили свої назви та девізи.

Девіз загону “Friends”:
We are friends,
We play together,
We like our camp
and enjoy the hot weather.

Девіз загону “Happy Ice Cream”:
We love ice cream and it loves us.

Девіз загону “Super Heroes”:
We are strong,
We are fun,
We are always
Number One.

У дружньому колі діти декламували вірші англійською мовою про літо та табір, співали пісні “Good morning”, “Hello! How are you?”, “Hello, Summer!”. Miss Albright та вожаті загонів (учні-волонтери старших класів) підготували для дітей веселий флеш-моб під запальні ритми американської народної пісні. На заняттях діти та вожаті оформили яскраві постери.

Action songs, team building games, vocabulary games допомогли створити атмосферу позитиву, бадьорого настрою, дружби.

Переглянути фото>>>

Переглянути відео>>>