Сектор освіти Сквирської РДА

День Захисника України

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня захисника України і 75-річчя утворення Української Повстанської Армії 13 жовтня 2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів відвідали районну виставку, присвячену учасникам АТО Сквирщини «Герої серед нас».

 В експозиціях виставки школярі  побачити велику кількість фото наших захисників, експонатів із війни на Сході, зокрема зброю, яка використовувалася під час ведення бойових дій, особисті речі воїнів.

Також учні мали змогу ознайомитися з фотодокументальною виставкою «УПА – відповідь нескореного народу».

Вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості виготовили українські обереги та подарували їх захисникам України.

Заходи патріотичного спрямування сприяють  становленню громадянина - патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.« повернутися до списку новин