Обери майбутнє

Дата: 28.10.2019 18:18

25 жовтня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2019 році «Обери майбутнє».

У районному відбірковому етапі взяли участь команди із 9 закладів загальної середньої освіти, а саме: команда «Teenagers» Буківського НВК, команда «Патріотичні галушки» В.Половецького НВК, команда «Мафія» Кривошиїнського НВО, команда «Кухар-екстраклас» Дулицького НВО, команда «5-й квартал» Сквирського НВО, команда «Запальнички» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, команда «Кадри» Сквирського НВК, команда «Десяточка» Сквирського академічного ліцею, команда «Максимум» ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».

За підсумками журі перше місце виборола команда Сквирського НВК, друге місце посіли команди Сквирського НВО та ДНЗ «Сквирське вище професійне училище», третє місце – команди Великополовецького НВК, Сквирського академічного ліцею та Кривошиїнського НВО.

Команда Дулицького НВО отримала диплом у номінації «За волю до перемоги», а команди Буківського НВК та Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – диплом у номінації «За активну участь».

Дякуємо усім учасникам та керівникам команд. Бажаємо успіхів та натхнення!