Засідання школи педагогічної майстерності

12 квітня 2018 року на базі Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського відбулося засідання школи педагогічної майстерності старшого вчителя Ткаченко О.В. та старшого вчителя Бондар Л.В. з теми «Розвиток критичного мислення на уроках у початкових класах».

Досвідчені педагоги провели відкриті уроки, на яких використали технології розвитку критичного мислення.

Оксана Володимирівна Ткаченко на уроці з природознавства у 2 класі акцентувала увагу присутніх на використанні гри, як одного із засобів активізації навчальної діяльності молодших школярів та розвитку критичного мислення.

Лідія Василівна Бондар провела інтегрований урок у 1 класі, в ході якого колеги спостерігали за організацією роботи на такому уроці.