Сектор освіти Сквирської РДА

УСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ

30 листопада 2017 року  в актовій залі Сквирського РЦДЮТ старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста разом зі своїми вчителями долучилися до проведення в Україні Всесвітнього Дня Гідності, організованого Global Didniti Day в Україні та EdCamp Ukraine.

Усесвітній День Гідності – це міжнародний день гідності, що проводиться щороку в усьому світі восени.  Куратор курсу Л.В.Котяй спільно з педагогами С.О.Шульгою, Ю.С.Зінчук, С.А.Сотніченко, С.В.Стовбецькою представили учасникам основні принципи гідності, провели з учасниками вправи і обговорення на тему гідності. Школярі взяли участь у марафоні написання листів та  передали їх представнику Amnesty International в Україні. Молодь підвищила рівень обізнаності про значення гідності у власному житті та житті інших людей, уміння керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.

На завершення заходу учасники написали листи у майбутнє, у яких висловили свої мрії та сподівання на найближчий рік.« повернутися до списку новин