Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 9 класу Сквирського ліцею Федоренко Олександру та вчителя Гудзенко Наталію Василівну!

Дата: 01.02.2019 17:23

Федоренко Олександра Михайлівна, учениця 9 класу Сквирського ліцею, посіла 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Федоренко Олександра - талановита і ерудована, творча і старанна учениця. Особливий інтерес виявляє до природничих наук - біології, хімії, географії. Олександра має багато захоплень, її неперевершені здібності  до співу, музики, образотворчого мистецтва відзначаються успіхами в олімпіадах, конкурсах, концертах.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні за підготовку переможця обласної олімпіади!