Заняття школи педагогічної майстерності старшого вчителя Бондар Л.В. та старшого вчителя Ткаченко О.В.

Дата: 02.11.2017 17:15

02 листопада 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М.Ольшевського відбулося заняття школи педагогічної майстерності старшого вчителя Бондар Л.В. та старшого вчителя Ткаченко О.В. з теми: «Розвиток критичного мислення на уроках в початкових класах».

Для молодих вчителів досвідчені педагоги провели уроки природознавства відповідно у 1 класі з теми «Буду я природі другом. Бережливе ставлення до природи. Червона книга» та у 2 класі з теми: «Гриби. Їстівні та отруйні гриби. Правила збирання грибів». Увазі слухачів було запропоновано використання методів критичного мислення.

Бондар Л.В. ознайомила присутніх з умовами, що сприяють стимулюванню критичного мислення, створивши  на уроці середовище, у якому учні вільно розмірковували, пропонували різноманітні ідеї та думки.

Розвитком в учнів уміння працювати з інформацією, здобувати її, переробляти, застосовувати для індивідуального розвитку і самовдосконалення поділилася вчитель Ткаченко О.В.