Сектор освіти Сквирської РДА

Круглий стіл з теми «Взаємодія вчителів-логопедів та вчителів початкових класів з формування мовленнєвих компетенцій молодших школярів».

04.01.2018 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відбувся круглий стіл з теми «Взаємодія вчителів-логопедів та вчителів початкових класів з формування мовленнєвих компетенцій молодших школярів».

 

 

 

Учасники круглого столу обговорили питання співпраці з вчителями та вихователями, які працюють з учнями початкової школи знадання дієвої своєчасної комплексної допомоги дітям з порушеннями мовлення.

Психолог Горобіївського НВК Білоброва Н.М. націлила логопедів на важливості розвитку вчителями початкової школи та логопедами пізнавальних психічних процесів у дітей: логічного мислення, пам`яті, уваги.

Учасники круглого столу вказали на необхідність забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей з мовленнєвими порушеннями, суттєвого оновлення змісту, організаційних форм і технологій навчання на основі сучасних інноваційних підходів.

У вироблених рекомендаціях запропонували педагогам застосовувати та проектувати такі ситуації розвитку молодшого школяра, які з найбільшою вірогідністю забезпечать успішні результати зформування мовленнєвих компетенцій молодших школярів.« повернутися до списку новин