Дата: 17.09.2020 17:03

«Citius, altius, fortius» - під таким славетним гаслом триває у Малолисовецькому НВК Олімпійський тиждень.

Програма Тижня дуже насичена : Урок-презентація «Історія   олімпійського руху»; Перегляд мультфільму   «Олімпійські ігри у лісовій школі»(1-4 класи); Естафета «Маленькі олімпійці»(1-4 класи);

Спортивні змагання між учнями 5-9 класів:  перетягування каната, силові вправи, піднімання гантелі , стрибки в довжину з   місця, підтягування на перекладині, жонглювання м’ячем; естафети; рухливі ігри. Флешмоб – зарядка «Ми любимо   спорт»;Виставка малюнків «Спорт-  сила,краса,здоров’я». Класні керівники Ригун О.М., Парасюк А.С., Григоренко К.І.,Медчук І.Ю.,Сидоренко Л.І.,Рудюк Н.І.,Пилюта Т.П. провели виховні  години для учнів 1-9 класів «Здоровим бути   – зі спортом дружити». У 5 класі відбувся урок-презетація "Історія олімпійського руху. Класний керівник Рудюк Н.І. розповіла п'ятикласникам про перші Олімпійські ігри, про олімпійський рух сьогодні, а також про украінських спортсменів -  олімпійських чемпіонів. Разом розглянули символи та талісмани Олімпійських ігор, спробували разом створити талісман наступних ігор. У 7 класі класний керівник Пилюта Т.П. провела відео урок "Історія олімпійських ігор" , а Сидоренко Л.І.(класний керівник 6 класу) - відео урок," Спорт - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру". Тиждень проводиться із дотриманням проти епідеміологічних заходів.