Школа педагогічної майстерності

Дата: 12.12.2019 17:03

12 грудня 2019 року на базі Сквирського академічного ліцею працювала школа педагогічної майстерності  учителів початкових класів, учителя-методиста Боговик Оксани Петрівни та вчителя-методиста  Боярської Олени Анатоліївни з теми «Розвиток критичного мислення під час інтегрованого навчання молодших школярів».

Боговик О.П. провела інтегрований  урок у 1 класі з теми: «Подорож до космічних планет. Додавання і віднімання чисел в межах 10. Розв’язування задач на додавання та віднімання. Вправи на розпізнавання геометричних фігур».

Боярська О.А. провела інтегрований урок у 1 класі з теми «Закріплення звукових значень букви Д. Велика буква Д. Читання складів, слів. Опрацювання тексту».

Досвідчені педагоги поділилися досвідом проведення інтегрованих уроків, запропонували увазі колег форми роботи, які сприяють активізації пізнавальної діяльності молодших школярів, формуванню критичного мислення. Під час уроків панувала атмосфера творчості, захоплення новизною.