ПЛАНЕТА ДИТИНСТВА

Дата: 03.06.2022 09:17

Щороку в перший день літа відзначають свято – Міжнародний День захисту дітей.

01 червня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулась дитяча розважальна програма для дітей «Планета дитинства».

Ведучі заходу запросили дітей до країни розваг, де працювали локації: аквагрим, малюнок на асфальті, шахи, майстерки з виготовлення оберегів та сувенірів. Святковий настрій створювали вихованці вокально-інструментального ансамблю «Faith» та вокального гуртка Центру творчості.

Під час свята працювала благодійна ярмарка-продаж. Зібрані кошти від продажу виробів (у сумі 2355 грн) будуть передані на потреби збройних сил України.

Висловлюємо подяку за солодощі нашим спонсорам Іллі Редюку та Ігорю Лінченку. Справжнім сюрпризом для наймолодших дітлахів стало вітання від ведмедика Ветлі. Дякуємо за костюм для анімації Геннадію Щеглову.

Діти гарно і весело провели час. Тож побажаємо всім мирного неба і веселих канікул!