Акція «16 днів без насильства» в Сквирському академічному ліцеї ІТ «Перспектива»

Дата: 07.12.2021 09:30

25 листопада у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" стартувала акція "16 днів проти насилля".

В рамках акції у 6 класі проведений виховний захід "Ми за світ без насилля!", "Магічний урок доброчесності" з учнями 4 класу, виховний захід у 4 класі « Мій улюблений світ без насильства», у 8 класі до Міжнародного дня людей з особливими потребами відбувся виховний захід "Крок назустріч», у 2 класі до Міжнародного дня людей з інвалідністю психологом ліцею проведено заняття "Друзі з особливими потребами", акція "Подаруй солодке сердечко" від учнів 3 класу.

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках акції "16 днів проти насилля" в 9Б класі відбулося тренінгове заняття " Червону стрічку носять небайдужі". Учні отримували інформацію, виконували завдання, дискутували. Закінчився тренінг виготовленням "червоної стрічки" - символу толерантності, підтримки і поваги до людей з ВІЛ та СНІДом.