Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу у Горобіївському НВК

Дата: 30.09.2021 20:00

З 27 вересня по 01 жовтня 2021 року проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Учні та вчителі Горобіївського НВК взяли активну участь у наступних заходах:

- Першокласники (класний керівник Гніушевич О. В.) переглянули та обговорили мультфільм «Скажи булінгу «Ні!».

- Учні 2 класу (класний керівник Перебейніс О. В.) вчилися бути толерантними, коли проводили «Читання з передбаченнями» за казкою Ірен Роздобудько «Дикі образи дикобраза»,  та створювали малюнки на асфальті на тему: "Посмішка робить людину добрішою".

- Третьокласники (класний керівник Зубрій Н. Л.) навчалися милосердю,  добрих справ, виконуючи вправу «Долоньки допомоги».

- Учні 4 класу (класний керівник Лебедик Г. І.) креативно поставилися до виготовлення листівки «Ми проти булінгу».

- Шестикласники (класний керівник Луньова Н. В.) мали нагоду виробити власну позицію стосовно піднятої проблеми на виховній годині «Стоп булінг!».

- Учні 7 класу (класний керівник Дзигар О. Б.) ділилися своїми враженнями, досвідом з приводу того, як будувати стосунки з однолітками, вчилися товаришувати, спілкуючись на тему «Вчимося жити разом».

- Восьмикласники (класний керівник Коломієць В. П.) знайомилися з правилами безпечного

користування гаджетами та інтернетресурсами під час бесіди «Небезпечні квести для дітей».

- Учні 11 класу (класний керівник Шолудько О. А.) взяли участь у тренінгу «Арт-терапія булінгу», де аналізували це явище через ЗМІ, кінофільми.

- Всі учні навчального закладу (1-11 класи) взяли участь у флешмобі «Зупинимо булінг разом» (педагог-організатор Швая Ю. В.), організований органом учнівського самоврядування: старшокласниками на чолі з президентом школи Онищук Мар’яною та її заступником Гнидовець Наталією.