Шановні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, учні, батьки!

Дата: 01.09.2021 10:05

Прийміть щирі вітання з початком нового навчального року та Днем знань.

Перед освітньою галуззю дедалі ширше відкриваються нові перспективи, шлях до яких є шляхом до розбудови нашої держави. Школа вирішує багато великих і малих завдань. Проте найважливішим для нас має залишатися дитина. І проблеми дорослих не мають бути на заваді отримання нею знань, відчуття психологічного комфорту й затишку.

Слова глибокої вдячності адресуємо педагогічним колективам, батькам, керівникам підприємств і організацій, меценатам, які допомогли підготувати заклади освіти до нового навчального року, які по-державному думають про майбутнє, роблять все для того, щоб школа стала воістину місцем радості для дитини, світом спокою і захищеності.

Бажаємо всім учням успішної самореалізації, набуття компетентностей та стати відповідальним учасником суспільного життя.

Щиро вітаємо першокласників. Упевнені, що вони зможуть отримати справжню насолоду від процесу здобуття знань.

З повагою начальник відділу освіти                       Олександр Заболотний