Відділ освіти Сквирської міської ради

Пошуково-дослідницька робота з дошкільнятами влітку

Дата: 04.08.2021 15:26
Кількість переглядів: 59

Вихователь ЗДО №5 «Калинка» Денисюк А.В. у своїй роботі з дітьми використовує ігри з піском для проведення різноманітних навчальних та практичних занять, передбачених програмою, здобуття дошкільнятами поглиблених знань, формування практичних умінь та навичок, організації пошуково-дослідницької та природоохоронної роботи, експериментування.

04.08.2021 року вона, провела  з вихованцями навчально-практичне заняття на тему «Досліджуємо пісок». Опираючись на природну допитливість дітей,організувала  у ігроій формі спостереження і досліди. Діти гралися з піском, занурювали руки в сухий пісочок і шукали там іграшки, спостерігали чи розчиняється він у воді, ліпили з мокрого піску,будували споруди, малювали на мокрому та сухому пісочку. Вихователь створювала оптимальні умови для прояву пізнавальної активності всіх дітей і кожного вихованця зокрема.