Фізичне виховання у ЗДО

Дата: 07.04.2021 12:24

Інструктор з фізкультури Сквирського  ЗДО №6 «Ромашка» Поліщук Н.В. під час проведення фізкультурних занять  використовує авторську систему М.Єфименка.

Використовуючи нову освітню технологію, педагог перетворює одноманітні заняття на одну велику гру, що дарує дітям радість і приносить користь їхньому фізичному, інтелектуальному розвитку, формуванню міжособистісних стосунків. Дошкільнятам сподобалися  заняття, проведені раніше:  «Подорож до Африки», «Лісова школа», «Допитливці», «Фізкультурники», «У гості до Зими», тощо.

7 квітня  2021 року, з нагоди Всесвітнього дня здоров'я Наталія Віталіївна провела заняття з малятами  ІІ молодшої групи «Ягідка» на тему «Сонячні промінчики»,  з дітьми середньої групи «Капітошка»  – «У гостях у лісових звірів».