Інструктивно-методична нарада директорів пришкільних таборів

Дата: 15.05.2019 16:56

15 травня 2019 року згідно плану роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада «Актуальні питання підготовки пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням до роботи в оздоровчому періоді 2019 року» для директорів пришкільних таборів.

У нараді взяли участь Л.М.Мазур, головний спеціаліст відділу освіти, Л.Т.Теплова, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сквирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, А.П.Іщук, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сквирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, А.М.Райко, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сквирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Н.І.Кривда, методист РМК, Л.В.Котяй, методист РМК, С.Г.Ткаченко, методист РМК, А.І.Гальчинський, заступник директора табору «Росич 2019», О.О.Кучанська, заступник директора Сквирського Центру творчості.

На засіданні педагоги розглянули наступні питання:

• про нормативно-правове забезпечення роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням;
  • про забезпечення дотримання санітарного законодавства в організації роботи пришкільних таборів відпочинку а також законодавства у сфері безпечності харчових продуктів;
  • про організацію харчування в пришкільних таборах з денним перебуванням;
  • про дотримання вимог пожежної безпеки  та безпеки життєдіяльності під час підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей;
  • про інформаційне та методичне забезпечення виховної роботи, в т. ч. з національно-патріотичного виховання,заходів з навчання з безпеки життєдіяльності та правилам дорожнього руху, питань протидії булінгу серед дітей у літніх мовних та пришкільних таборах;
  • про план роботи Сквирського Центру творчості на травень – червень 2019 року.

Також Анатолій Гальчинський презентував свою книгу «Табір над Раставицею» та поділився досвідом роботи у таборах відпочинку.

Після завершення наради індивідуальні консультації педагогам були надані працівниками держпромспоживслужби.