Секційні засідання педагогів

Дата: 29.10.2019 16:46

29 жовтня 2019 року відбулися секційні засідання педагогів на базі закладів освіти Сквирського району.

Робота у педагогічних студіях, майстер-класах, школах педагогічної майстерності зорієнтована на успішну реалізацію Концепції нової української школи, активізацію пізнавальної діяльності учнів, формування їхніх ключових компетентностей у процесі вивчення української мови і літератури, іноземної мови, математики, інформатики, географії, біології, основ здоров'я, трудового навчання та технологій.

У ході роботи засідань були розглянуті такі питання:

-формування ключових та предметних компетентностей як засіб розвитку творчої особистості, підготовленої до життя та активної трудової діяльності;

-використання додатків Google на заняттях з іноземної мови;

-ефективна підготовка до ЗНО:практичні поради та техніки;

-формування компетентності здорового життя на уроках фізики;

-формування критичного мислення на уроках математики;

-технологія формуючого оцінювання, інструменти для організації зворотного зв’язку;

-формування предметних компетентностей учнів у освітньому процесі в умовах розбудови Нової української школи.

Кожен педагог отримав позитивний заряд, значний багаж інформації щодо інноваційної діяльності педагога в умовах Нової української школи.