"Олімпійське лелеченя - 2019"

Дата: 15.04.2019 16:43

13 квітня 2019 року у ДЮСШ "Юність" міста Біла Церква відбувся III зонально обласний спортивно-масовий захід серед дітей "Олімпійське лелеченя - 2019", участь у якому взяло 5 команд.

Метою проведення заходу є виховання в учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху - дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагнення досконалості формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом, підготовкою до високопродуктивної праці. Сквирський район представляла команда Шамраївського НВК "ЗОШ I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" "Нащадки Шамрая". Учасники заходу Штундер Ярослав, Женвачев Олександр, Гребінник Ірина, Розпутня Тетяна, Зварич Тетяна, Денисюк Віра,Ткаченко Максим, Гаркуша Олег, Дідківська Анна, Тирновий Ярослав, Коломієць Олександр, Колосенко Ірина, яких підготували Аліна Олександрівна Ліщенко-Гребінник, заступник директора з виховної роботи та Дмитро Олександрович Коронівський, вчитель фізичної культури. Команда "Нащадки Шамрая" була нагороджена дипломами за активну участь в змаганнях III зонального обласного спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя - 2019".