Свято книжки

Дата: 23.05.2018 16:27

23 травня 2018 року у вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» відбулося чарівне Свято  книжки.

До  державного закладу завітали дорогі гості : Власюк Тетяна Григорівна, Заболотний Олександр Вікторович, представники компанії  «БритМарк».

Діти із задоволенням обирали собі художню літературу, декламували вірші, ділилися із гостями враженнями від зустрічі.

Вихованці Сквирського дитячого будинку «Надія» також не залишили наших гостей без подарунків та висловили свої дитячі, але такі актуальні побажання: міцного здоров’я,   злагоди, мирного неба над головою та яскравих посмішок!

А на завершення Тетяна Григорівна  подарувала діткам смачну, знану в усьому світі крупу «Сквирянка».