Сектор освіти Сквирської РДА

Семінар - практикум для заступників директорів з виховної роботи

11 червня 2018 року на базі Сквирської школи № 2 відбулося  четверте   засідання постійно діючого семінару для керівників закладів загальної середньої освіти Сквирського району "Заклад загальної середньої освіти: вектори змін у контексті Нової української школи".

У семінарі брали участь завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Сквирської РДА Людмила Корбут, методисти РМК, керівники та заступники директорів з виховної роботи  закладів середньої освіти Сквирщини.

Четвертий семінар-практикум на базі школи № 2 був присвячений впровадженню компетентнісного змісту освіти в позаурочний час та в пришкільних таборах. З метою і завданнями постійно діючого семінару, який спрямований на підготовку педагогічних колективів до практичної реалізації Концепції Нової української школи, присутніх познайомила завідуюча РМК Людмила Корбут.  Директор школи Валентина Малиновська висловила своє бачення щодо розвитку та формування професійної компетентності керівника та педагогів закладу загальної середньої освіти. Досвідом організації виховної школі поділилася заступник директора з виховної роботи школи № 2 Людмила Гаркуша.

Під час практично-презентаційного блоку  учасники семінару побували на практичних заняттях у діючих цього року  таборах школи № 2:

  • заняття "Цікаві механізми" та "Досліди з продуктами харчування" провели куратори зі STEAM - освіти (Наталія Гурківська, Оксана Станіщук, Наталія Ліщук) спільно з учителями англійської мови (Людмила Гиренко, Олена Омельченко, Ольга Кухар). Усі зазначені педагоги є виховниками  пришкільного англомовного табору "Light minds".
  • мистецьку гутірку провела для присутніх разом з вихованцями пришкільного табору відпочинку "Крок за кроком" за програмою СУМ в Україні виховник Наталія Вигівська.

Під час третьої частини семінару власну книгу "По рідній вулиці з оркестром" презентував краєзнавець, керівник гуртів з краєзнавства Анатолій Гальчинський, а про ідеал українського виховання Григорія Ващенка розповів Денис Степанов, голова київського міського осередку СУМ в Україні, викладач Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Завершився семінар пошуком нових форм проведення  "Дня Знань".

За матеріалами сайту Сквирської ЗОШ №2
 

 « повернутися до списку новин