Літо – пора екскурсій у ЗДО

Дата: 06.07.2019 16:18

У рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира завітали на екскурсію вихованці Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

Рятувальники нагадали малятам правила безпечної поведінки під час відпочинку на вулиці та на природі, показали дітям пожежні автомобілі, спеціальне спорядження та обладнання, які є на озброєнні у підрозділу.

Вогнеборці надали можливість маленьким гостям посидіти в кабіні пожежної машини, відчути себе в ролі рятувальника шляхом одяганням на себе бойового одягу та подачі води від пожежного гідранта.

Дошкільнята отримали незабутні враження від екскурсії та дізналися багато нового і цікавого для себе.