День народження смайлика

Дата: 19.09.2018 16:14

19 вересня 2018 року учні 1 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” святкували День народження «Смайлика». Smile, в перекладі з англійської означає – посмішка.

В цей день 1982 року Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за одним: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Зараз вигадано безліч смайликів для позначення всіх видів емоцій – радості, смутку, здивування, подиву, злості та іншого.

Першокласники із захватом брали участь у малюванні іменинника, вибираючи свій настрій для смайлика. Діти отримали заряд бадьорості, згуртованості, оптимізму на весь день, а позитивний настрій та підтримка друзів допомагали їм у цьому. Хочеться, щоб з перших днів навчання учні були налаштовані позитивно мислити, радіти щоденним успіхам. Адже це найдієвіший засіб, котрий позбавляє від хвороб та негативних думок.