Сектор освіти Сквирської РДА

Чергові трофеї наших юних гандболістів

З 11 по 17 червня 2018 року у смт. Затока та смт. Шабо Бєлгород-Дністровського району Одеської області проходив вчетверте міжнародний турнір з гандболу «Кубок Південної пальміри» серед юнаків та дівчат      2004 та 2006 років народження.

У змаганнях приймали участь сорок шість команд із різних куточків України, а також гості з країн Молдови і Білорусії. Дві команди фіналістів чемпіонату України Сквирської ДЮСШ ім..ЗТУ Воропая П.М. також взяли участь у вікових групах серед юнаків. Команда хлопців 2004 року народження,яку очолює тренер-викладач Лінчук Богдан Олександрович,була за крок, щоб поборотися за винагороди, але, нажаль, поступилися на останніхсекундах команді із міста Чорноморська в  один м’яч і змушені були продовжувати боротьбу за п’яте-шосте місце з командою міста Бєльці з Молдови, де, нажаль, перемога була також не за ними ікоманда посіла шосте місце. Після вище згаданих невдач хлопці не опустили руки і прийняли участь в новій для себе грі – пляжний гандбол, де своїм натхненням та азартом змогли обійти практично усі команди, ізайняти друге місце, пропустивши вперед команду з містаНововолинська, які вийшли переможцями, як класичного так і з пляжного гандболу.

В черговий раз пораділи за команду юнаків 2006 року народження  на чолі з тренером-викладачем Хомяком Андрієм Володимировичем. Його команда три тижні  тому стала володарем Кубка Одеської федерації ,який проходив в чотири тури  протягом сезону 2017 – 2018 року, де брали участь дванадцять команд з України та близького зарубіжжя. На цьому турнірі юним гандболістам не було рівниху фінальних іграх . Команда зустрілася з суперником із міста Запоріжжя, перегравши їх в сім м’ячів та в запеклій спортивній боротьбі виборола перемогу в команди з міста Гомель Республіки Білорусь, в один м’яч та стала переможцем турніру.

Адміністрація Сквирської ДЮСШ дякує в організації поїздки депутату Обласної ради Глиняному Леоніду Петровичу  та відділу освіти Сквирської РДА , а також батьківському комітету двох команд.

 « повернутися до списку новин