Змагання з баскетболу серед учнівської молоді «Кубок Сквирянки 2020»

Дата: 13.01.2020 16:11

09 січня 2020 року в спортивному залі Сквирського академічного ліцею №2 відбулися змагання з баскетболу серед учнівської молоді  «Кубок Сквирянки 2020».

Ці змагання відбуваються за підтримки Сквирського комбінату хлібопродуктів вже третій рік поспіль. У цьому році в ньому взяли участь більше 60 юних баскетболістів з м. Сквира та Сквирського району. Команди були розподілені на дві групи, переможці яких мали право боротися за головний приз турніру. Впевнено зайнявши перші місця в свої групах, фіналістами змагань стали команди Сквирського академічного ліцею №2 та Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Тисменецького.

Фінальна гра була дуже запеклою, кожна з команд почергово виходила в рахунку вперед. Основний час гри не виявив переможця, тому довелося грати додатковий час, де, з перевагою лише в один кидок, перемогу святкували баскетболісти Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Тисменецького.

На святковій церемонії нагородження кожен учасник змагань отримав від меценатів набір продукції від спонсору турніру Сквирського комбінату хлібопродуктів, а кожна команда отримала баскетбольний м’яч. Начальник  Сквирського відділу освіти Заболотний О.В. кращим гравцям змагань вручив заохочувальні призи, баскетбольні м’ячі.

Організаційний комітет та учасники турніру висловлюють подяку депутату Київського обласної ради 7-го скликання Глиняному Л.П., генеральному директору Сквирського КХП Дорошенку В.О., директору Сквирського КХП Власюк Т.Г., начальнику Сквирського відділу освіти Заболотному О.В., директору Сквирського академічного ліцею №2 Малиновській В.С., директору Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М.Воропая Польгуну О.М. та вчителям фізкультури Сквирського академічного ліцею №2.