Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання педагогічної студії вчителів початкових класів

01 лютого 2018 року у Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» відбулося засідання педагогічної студії вчителів початкових класів із теми «Формування інформаційно–комунікаційних та здоров’язбережувальних компетенцій молодших школярів».

Миколайчук Ольга Володимирівна запропонувала педагогам відеоурок із використанням пальчикової гімнастики. Вона також поділилася власним досвідом застосування пальчикових вправ (гімнастики, кінезіологічних вправ, психогімнастики) на уроках із молодшими школярами.

Танок з елементами пальчикової гімнастики підготували вихователі ГПД Шамрай Ірина Олександрівна та Бачинська Наталія Юріївна. Під час виконання танцю діти продемонстрували поєднання пальчикової гімнастики, музики та танцю.

Учитель початкових класів Черкасенко Неля Григорівна працює з учнями 2 класу у Всеукраїнському проекті «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids). Вона  провела урок української мови «Закріплення зв’язку дієслів з іменниками у формі однини та множини», поділилася досвідом використання електронних ігрових освітніх ресурсів.

Урок із природознавства «Материки землі» провела Хвостенко Катерина Миколаївна,  на якому використала  види вправ з застосуванням  сучасних ІКТ, здоров’язбережувальних технологій і сервісу mozaweb.« повернутися до списку новин