Сектор освіти Сквирської РДА

Школа професійної адаптації для новопризначених заступників директорів з виховної роботи

01 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулося засідання школи професійної адаптації для новопризначених заступників директорів з виховної роботи «Формування механізмів досягнення ефективності виховання як ресурсу інноваційного розвитку школи».

 

         Перше засідання на тему «Технологія колективного планування життєдіяльності школи» провели Л.В.Котяй, методист РМК, та С.М.Хіврич, заступник директора з виховної роботи Великополовецького НВК.

          Педагоги ознайомилися з визначеннями, теоріями і практиками спілкування та співпраці, оскільки це є важливою складовою соціального та професійного життя. Також отримали практичні поради щодо взаємодіїу колективі та професійного спілкування для ефективного планування життєдіяльності школи.

Метою інтерактивної частини засідання було розвиток групової взаємодії, атмосфери довіри та взаємоповаги.

На засіданні панувала атмосфера творчості, пошуку і доброзичливості. Завершився захід виробленням практичних рекомендацій для новопризначених заступників директорів з виховної роботи щодо ефективності виховної роботи у школі.« повернутися до списку новин