Відділ освіти Сквирської міської ради

Обласний турнір з гандболу серед дівчат

20  квітня 2019 року в Сквирські ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М. пройшов обласний турнір з гандболу серед дівчат 2007-2008 років народження пам’яті видатного тренера, нашого земляка Олега Григоровича Бондаря

 

Ці змагання проводилися як данина пам’яті талановитому гандболістові, досвідченому тренерові, і добрій, щирій людині, відміннику освіти України Олегу Григоровичу Бондарю.

Олег Григорович народився 5 березня 1950 року у м. Сквирі. Навчаючись в школі, він захоплювався багатьма видами спорту, але гра у гандбол була чимось особливим для юнака. Він був прекрасним воротарем, його грою захоплювалися глядачі. Не було ніяких сумнівів, що все своє життя він віддасть цій улюбленій грі, гандболу.

Свою трудову діяльність розпочав у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі у 1971 році, де протягом 19 років давав перші ази гандболу юним гандболісткам. З 1994 року Олег Григорович працював тренером Броварської дитячо-юнацької спортивної школи, а у 2000 році його призначили старшим тренером відділення гандболу дівчат Броварського вищого училища фізичної культури. У скарбничці спортивних успіхів Олега Григоровича золоті медалі різних змагань та безліч нагород. Серед його вихованок багаторазові чемпіонки області, призери чемпіонатів України, гравці команд суперліги та вищої ліги та гандбольного клубу «Спартак», майстри спорту, гравці молодіжної та національної збірних команд України. Олег Григорович – був одним із тренерів збірної команди України, яка була фіналістом чемпіонату Європи серед юніорів в Словакії.

Після його смерті у місті за ініціативи доньки Олега Григоровича Вероніки та колективу Сквирської ДЮСШ і був започаткований цей турнір.

Цьогорічні змагання дали змогу ще зовсім юним гандболісткам відшліфовувати свої здібності на гандбольному полі, а тренерам знайти нові таланти.

Матчі проходили у важкій боротьбі, адже кожна команда мріяла завоювати нагороди. За підсумками турніру першими стали наші землячки з команди м. Сквира ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М., друге місце посіла команда з смт. Рокитне, третіми були юні гандболістки з м. Бровари.

Від відділу освіти Сквирської РДА команда переможниця та команди призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

У кожній команді було обрано та нагороджено кращого гравця цінним подарунком від Вероніки дочки Олега Григоровича.

Солодкі подарунки отримав кожен учасник спортивного заходу від ТОВ «Грона».

Велику подяку хочеться висловити і Вероніці Бондар, яка приклала максимум зусиль, щоб цей турнір був проведений на високому рівні та пам’ять про Олега Григоровича Бондаря жила у наших серцях ще багато років.

 « повернутися до списку новин