Дата: 22.05.2020 15:43

Учні 6-А класу Сквирського академічного ліцею завершують фоточелендж “Ця весна особлива”, який розпочали учні 8-А класу, перебуваючи на карантині.

Дійсно, весна 2020 року особлива. Ми вимушені дотримуватися карантину, що не дає змогу дивитися один одному в очі, потискати руку, стукнутися кулачками, вітатися й прощатися обіймами. Ми ж так звикли, що весна – найважливіша пора року, пора цвітіння і тепла. Фоточелендж, започаткований учнями 8-А класу, дав змогу відчути радість весняного пробудження природи та побачити один одного.