Школа передового педагогічного досвіду

Дата: 19.12.2019 15:35

19 грудня 2019 року у Сквирському академічному ліцеї відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду вчителя української мови і літератури Ярмульської Іванни Володимирівни за темою "Школа у смартфоні".

Учасники заняття, вчителі-філологи, мали можливість обговорити особливості викладання літератури у старших класах, ознайомитися з нововведеними до програми творами та використати практично нові методи і форми аналізу та інтерпретації творів сучасної української літератури.

У ході заняття активно використовувалися ментальні карти, віртуальні плакати, хмари слів, які сприяють вивченню літератури постмодернізму. Актуалізація та перевірка знань проводилася за допомогою сервісу Classtime, що сподобався усім учасникам через доступність та легкість використання. Не менш цікавою була словникова робота, реалізована за допомогою QR-кодів.

У ході заняття був створений віртуальний клас (додатки Googlе), у якому учасники заходу планують продовжувати плідну співпрацю.