Майстер-клас з легкої атлетики

12 вересня 2017 року в місті Сквира на міському стадіоні «Колос» у рамках Міжнародного Олімпійського тижня відбувся майстер-клас з легкої атлетики для учнів загальноосвітніх шкіл міста Сквири.

Майстер-клас проводився з метою для подальшого розвитку легкої атлетики у районні та місті.

На майстер-класі учні ознайомлені з основними видами легкої атлетики: біг, стрибки, метання та багатоборством. Всі учні мали змогу випробувати себе у різних видах де показали високі результати.

Отже, легка атлетика є найдавнішим видом спорту і до сьогодення користується великою популярнісю, недаремно її називають Королевою спорту.

Запрошуємо юнаків та дівчат приєднатися до наших тренувань.

Майстер-клас проводила тренер-викладач з легкої атлетики Сквирської ДЮСШ О.С. Фартушна.

За матеріалами сайту Сквирської ДЮСШ