Сектор освіти Сквирської РДА

Вітаємо юних науковців Сквирського ліцею та вчителя фізики Гетьман Ірину Володимирівну з перемогою у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник»!

Вітаємо юних науковців Сквирського ліцею та вчителя фізики Гетьман Ірину Володимирівну з перемогою у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник»!

Бучок Дана, Васківська Марія, учні 7 класу - 3 місце,

Заруднюк Арсеній, Тесельський Іван, учні 6 класу - 2 місце

WP_20180517_15_00_27_Pro_LI WP_20180517_15_00_27_Pro_LI

 

15-18 травня 2018 року відбувся очний етап Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник». У номінації "Технік" 18 травня дві команди учнів Сквирського ліцею презентували авторські проекти в on-line режимі. За рішенням журі учні 7 класу - фундатори проекту "Кольорова фізика" нагороджені дипломом ІІІ ступеня, учні 6 класу - фундатори проекту "Фізика дивовижного" - дипломом ІІ ступеня.

Національний центр «Мала академія наук України» у травні 2018 року вже дев’ятий рік поспіль проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Змагання відбувається в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

Конкурс реалізується у два етапи. На І (підготовчому) етапі учні 7–10 класів до 15 квітня надсилають презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Матеріали, представлені учасниками, розміщуються на сайті конкурсу для подальшого рейтингового оцінювання. Учні та їхні наукові керівники впродовж двох тижнів обговорюють і оцінюють за 10-бальною шкалою роботи учасників. Одночасно з таким оцінюванням відбувається оцінювання проектів й експертами – членами журі. Дослідження, які набирають більше п’яти балів, допускаються до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

У номінації "Технік-Юніор" у 2017/2018 навчальному році - тема дослідження присвячується 135-річчю з дня народження Я. І. Перельмана, видатного популяризатора науки, автора широко відомих книжок, де цікаво розповідається про науку.

Учасники конкурсу проводили експерименти, представлені в проектах в режимі скайп-конференції. Після демонстрації науковці задавали питання щодо фізичних явищ та законів, які стосуються дослідів.

Переглянути презентації всіх учасників: http://man-junior.org.ua/?cat=135

Переглянути презентацію учнів 7 класу Сквирського ліцею: http://man-junior.org.ua/?p=17176

Переглянути презентацію учнів 6 класу Сквирського ліцею: http://man-junior.org.ua/?p=17172

Переглянути протокол конкурсу у номінації "Технік-Юніор": http://man-junior.org.ua/?p=18308« повернутися до списку новин