Шануймо рідну мову

Дата: 10.11.2018 14:37

9 листопада –День української писемності та мови

День української писемності та мови – свято рідної мови. Цей день відзна-чає кожна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства.  Любити і шанувати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А особ-ливо сьогодні, в такий неспокійний для нашої держави час.

Саме 9 листопада 2018 року у Рудянській філії Шамраївського НВК  учителем української мови  Коханською Н. Г. та вчителем музики Мельник Н. М. проведено літературно-музичну композицію «Шануймо рідну мову». Учні збагатили свої знання про історію рідної мови, переглянули відеоролик про Нестора Літописця,  доторкнулися до поетичного слова українських письменників, прослухали пісні про мову у виконанні учнів 6 та 7 класів .