Всесвітній день дитини

Дата: 20.11.2020 14:36

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини — прекрасне свято радості та надії.

Класний керівник Самусенко А.В. з  першокласниками провела виховний захід «Великі права маленької дитини». Діти ознайомилися з правами та обов’язками дитини, переглянули мультфільм «Я знаю свої права», обговорювали різні ситуації

Учні 2 класу також долучилися до святкування Всесвітнього дня дитини. Вони переглянули тематичний відеоролик, провели гру «Щасливі долоньки» та виготовили чарівні скриньки, в які вклали папірці, на яких писали свої найзаповітніші мрії та бажання (класний керівник Кизило Т.В.).

Класний керівник Якименко Н.В. з учнями 3 класу Рудянської філії  провели розважальний захід «Дитинства яскраві кольори». Діти з великим задоволенням танцювали, співали пісні,  грали, розгадували мультвікторину, влаштовували фотоконкурси.

Вихованці зарядились позитивною енергією та отримали безліч позитивних емоцій.