Заходи до Дня довкілля у Тхорівському НВК

Дата: 20.04.2018 14:27

У період з 20 по 21 квітня 2018 року у рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів працівники та учні Тхорівського НВК взяли активну участь у Всеукраїнських акціях «За чисте довкілля», «Зробимо Україну чистою», «Посади своє дерево»  до Дня довкілля.

Учасники акції навели лад на клумбах, у садку, на  дитячому і спортивному майданчиках, побілили дерева, провели роботи з озеленення, допомогли працівникам Тхорівської сільської ради окультурити центральну вулицю села. Керівник гуртка «Екосвіт» Рудюк Л.А. традиційно провела щорічний шкільний екологічний конкурс на краще ландшафтне озеленення території навчального закладу «Мій квітник – наш квітник» та акцію з висадки різних видів кущів і дерев «Зелений паросток майбутнього». Вихованці гуртка із задоволенням впорядкували шкільні клумби, посадили багаторічні рослини та висіяли насіння однорічних квітів. Учні під керівництвом класних керівників посадили різні види кущів і дерев на території школи, залучивши до акції «Посади своє дерево» молодь села Тхорівка.