Впорядкування клумб на території школи

10 жовтня 2018року учителі та працівники  НВК ,учні 5,6,7,8 класів під керівництвом заступника директора з НВР Грищенко Г.І. зайнялись впорядкуванням клумб.

Варто згадати , що декілька років  тому  класний керівник Рудюк Н.І. разом із своїм класом «взяли шефство» над однією із клумб, на якій тепер розмаїття квітів – багаторічників. От і поділились восьмикласники розсадою розкішного та яскравого  морозцю, якого вистачило на усі клумби.

Всі працювали з ентузіазмом та завзятістю, і дуже скоро усі клумби були засаджені   різними квітами: хризантемами, ірисами, анемонами, традесканцією, фіалками, лілеями , нарцисами (які  учителі , техпрацівники та вихователі, помічники вихователів, медпрацівник принесли зі своїх домашніх квітників), -  та набули привабливого вигляду.

На впорядкованих клумбах також висадили 25 кущів троянд, які подарував  школі житель села Миньківці    Баранов Олександр Володимирович.