ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ У СКВИРСЬКОМУ РЦДЮТ

Дата: 10.01.2018 14:10

10 січня 2018 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості пройшли інтелектуальні ігри серед учнів 9-10 класів міських закладів освіти.

Разом з учнями змагалася і збірна команда вчителів та дітей. Учасники гри продемонстрували гарну ерудованість та високий інтелектуальний розвиток.

За підсумками 3-х етапів перемогу здобули інтелектуали НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», друге місце посіли команди Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, а третє – команда Сквирського НВК №4.

Діти та педагоги отримали задоволення від гри та поповнили свої знання у різних галузях наук.