Відділ освіти Сквирської міської ради

До рятувальників завітали маленькі гості

Дата: 26.04.2018 14:09
Кількість переглядів: 52

26 квітня 2018 року в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали вихованці Сквирського  дошкільного навчального закладу № 2 «Малятко».

Під час знайомства, рятувальники розповіли дітям про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість дітлахів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти  приміряли бойовий одяг та спорядження,  яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Малеча отримала масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.