Керівникам закладів загальної середньої освіти

Дата: 01.07.2020 14:04

Інформуємо, що компанією "СIasstime АG" у співробітництві з Swiss EdTech Collider (колабораційне середовище у Швейцарії для амбіційних підприємців) та VSLTG (асоціація директорів шкіл у кантоні Тургау, Швейцарія) започатковано пілотний проєкт “Сучасні технології в кожній державній школі України”.

Метою проєкту є інтеграція цифрових інструментів у щоденну роботу задля оптимізації робочих процесів викладача та підвищення мотивації до навчання з усіх боків.

В рамках проєкту викладачам державних освітніх закладів України надається:

• безкоштовне користування Преміум функціями платформи Classtime;
  • безкоштовне навчання та матеріали на тему “Як використовувати цифрові інструменти на різних етапах навчального процесу”;
  • безкоштовний обмін знаннями та досвідом з колегами по Classtime (користувачі з 86 країн світу);
  • участь у всеукраїнському дослідженні з метою аналітики використання цифрових інструментів в навчальному процесі.

Просимо довести до відома керівників закладів освіти та педагогічних працівників.

Додаток: на 2 арк. в 1 прим.

Проректор інституту                                                          Є. Бачинська

Валерій Федорчук (4563) 5-12-40

Додаток

до листа КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

від 01.07.2020 № 01-13/564

Пілотнии? проєкт

“Сучасні технологіі? в кожніи? державніи? школі Украі?ни”  започатковано ?Classtime AG? у співробітництві з:

•  SwissEdTechCollider? (колабораціи?не середовище у Швеи?царіі? для амбітних підприємців, які перетворюють освіту та навчання за допомогою технологіи?)
  • VSLTG? (асоціація директорів шкіл у кантоні Тургау,Швеи?царія)

Метою проєкту є інтеграція цифрових інструментів у щоденну роботу задля оптимізаціі? робочих процесів викладача та підвищення мотиваціі? до навчання з усіх боків. Пілотнии? проєкт також містить аналітику діяльності з усіх боків задля вирішення доцільності використання платформи

Платформа ?www.classtime.com? ?схвалена ?для використання в загальноосвітніх навчальних закладах? ДНУ “Інститут модернізаціі? змісту освіти”? ?Міністерство освіти і науки Украі?ни.

В рамках проєкту викладачам державних освітніх закладів Украі?ни надається:

- безкоштовне користування Преміум функціями платформи www.classtime.com? протягом навчального року (2020 - 2021)

- безкоштовне навчання та матеріали на тему “як використовувати цифрові інструменти на різних етапах навчального процесу”

- безкоштовнии? обмін знаннями та досвідом з колегами по Classtime (користувачі з 86 краі?н світу)

- участь у всеукраі?нському дослідженні з метою аналітики використання цифрових інструментів в навчальному процесі

Classtime? - це онлаи?н-сервіс для встановлення миттєвого зв'язку з учнями. И?ого ядро - проведення опитувань, які можна проводити як під час уроку, так і дистанціи?но.

Для успішного використання, потрібнии? Інтернет, комп’ютер/ноутбук/планшет/смартфон у викладача та ноутбук/планшет/смартфон в учнів і наи?головніше - бажання!

Сервіс доступнии? украі?нською і ще 14 мовами.

При створенні запитань, викладач має змогу додати графіку до запитання, а також формули як для самого питання, так і для варіантів відповідеи?, що доречно для точних наук.

Окрім традиціи?них типів питань (одна чи кілька правильних відповідеи?, правда/неправда), також можна створювати відкриті запитання та перевіряти і?х безпосередньо під час уроку, що дає змогу переглянути поширені помилки та адаптувати урок.

Є ?відкрита бібліотека ЗНО?, яка дозволяє використати якісні запитання та зменшити час на створення своі?х. Також, є інтеграція з ?Khan Academy?, де запитання - англіи?ською мовою.

В ?Classtime? основнии? фокус - співпраця. Командні ігри - проєкт, що дає учням ціль, яку вони можуть досягнути лише разом. За допомогою проєктора або онлаи?н трансляціі? викладач показує анімовану історію, розвиток якоі? залежить від правильних відповідеи? усього класу. Чим більше правильних відповідеи? - тим далі гра прогресує.

До участі в проєкті запрошуються викладачі державних навчальних закладів Украі?ни та державні навчальні заклади середньоі? освіти.

Інформація щодо ?навчання та матеріали, будуть надіслані після реєстраціі?.

Контактна поштова скринька: pilot1@classtime.com.

Щоб взяти участь в пілотному проєкті, ?викладачам? необхідно особисто? ?зареєструватись за посиланням? - www.classtime.com/pilot

Увага!
Подання недостовірних анкетних даних тягне за собою анулювання участі в проєкті та доступу до платформи www.casstime.com?”

Спільнота Classtime Украі?на в Facebook –

www.facebook.com/groups/classtimeua

? Ми готові надати додаткову інформацію та відповіді на запитання. До Ваших послуг наш представник в Украі?ні пан В’ячеслав Левченко Email: vl@classtime.com.

З наи?кращими побажаннями,

Ян Рихак

CEO Classtime AG

* Classtime AG є повним правонаступником Pollock Technologies Inc.